Artık tüm PS3 modellerinde oyun yükleme kırma işlemi yapılmaktadır. Yeni geliştirilen yöntem sayesinde artık ps3 konsollarınızın Hard Diskine istediğiniz oyunları atabiliyoruz. Cihazların içi açılmadan yazılımsal müdahale yapılmadan.
HANGİ PS3 MODELLERİ OYUN KOPYALAMA İŞLEMİNİ DESTEKLEMEKTEDİR 

CECH-40xx Süper Slim

CECH-30xx Slim Kasa

CECH-20xx Slim Kasa

CECH-xx Fat Kasa

PS3 SÜPER SLİM


PS3 SLİM


PS3 FAT KASA


HER MODEL PS3 KONSOLDA SORUNSUZCA GARANTLİ BİR ŞEKİLDE İŞLEM YAPILMAKTADIR.PS3 HARD DİSKİNE OYUN ATMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR ?

Cihazlarınızın içi açılmadan oyun kopyalama işlemi yapılmaktadır. Mevut konsollarınızın garantisi bu nedenle bozulmamaktadır. Cihazlarınızın sürümü fark etmeksizin bu işlemi yapılmaktadır.Oyun dolumu yapıldıktan sonra İnternete gerebilir online oyun oynayabilir ve sistem yazılım güncellemesi alabilirsiniz. Ancak Call of duty gibi oyun server'ları üzerinden bağlantı kurulan oyunlarda banlanma riskiniz bulunmaktadır. CFW sistemde olduğu gibi internete girmenizi tavsiye etmiyoruz.

Gta 5 vb oyunlara mod atabilir online olarak oynayabilirsiniz.Ancak banlanma riskiniz var.

PS cafe sahipleri kafelerinizde kullandığınız pes 2013 cd'leri artık sorun çıkarmaya başlıyor PS3 lenslerinin okuma ömürleri bitiyor artık bu gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmadı. 

Orjinal yazılımın üzerine atılan oyunlar sayesinde pes 2013, Blur, GTA vb oyunları kolaylıkla oynatabilirsiniz.

3000 ve 4000 mode ps3 garantili bir şekilde oyun atımı yapılmaktadır.


Oyunlarda Donam Kasma Sorunu ?

Yapılan testler sonrasında bazı oyunların siyah ekranda kalmakta ve donma yapmakta olduğunu gördü. Bu sorunlar üzerinde uğraşarak ve her birini oynayarak tetsler yapıp bu gibi sorunları çözüme kavuşturduk. Bu nedenle işlem garantili bir şekilde yapılmaktadır ibaresini kullanmaktayız...

Aşağıdaki bilgilerde bize ulaşabilirsiniz. 
PS cafelere özel servis hizmeti verilmektedir. Motorlu kuryemiz kafenizde cihazları alarak kırılma işlemi için servisimize getirip işlem sonrasında tekrar size getirmektedir.


AKOMPS PS3|PS4 TEKNİK DESTEK SERVİSİ

+90 0545 735 28 97

 İletişim:  Süleymaniye mahallesi Fetva yukuşu Güneş han no:3 Kat:2 Fatih/Eminönü/İstanbul ( İstanbul Ticaret Üniversitesi Karşısında 400 metre kadar ileride sağda Kubbe-i ask cafe'nin alt katı ) 

Axact

Admin

Akom Playstation PS3 - PS4 Teknik Servis İletişim Hattı: +90 0545 735 28 97 [İstanbul-Fatih]

Post A Comment:

2 comments:

  1. Online oyun bakımından genel olarak pes 17 fifa 17 oynarsak ban riskimiz çok mu olur ? online oynamak isteyenlere önerir misiniz ?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Fifa Tarzı oyunlarda çok risk teşkil etmez. Ancak herhangi bir mod hile yapmadan kullanmanız gerekir.

      Sil

Yorumunuz alınmıştır. En kısa sürede size cevap verilecektir. Teşekkür ederiz. ypstrps3