4.82 multman kurma, 4.82 multiman yükleme, cfw 4.82 multiman yükleme, cfw 4.82 multiman kurma, 4.82 multiman, kurulumu mmc, ps3 multiman indir, cfw multiman yükle, multiman nasıl kurulur, ps3 multiman kurma işlemi, multiman güncelleme, ps3 yeni multiman yükle,

4.82 multman kurma, 4.82 multiman yükleme, cfw 4.82 multiman yükleme, cfw 4.82 multiman kurma, 4.82 multiman, kurulumu mmc, ps3 multiman indir, cfw multiman yükle, multiman nasıl kurulur, ps3 multiman kurma işlemi, multiman güncelleme, ps3 yeni multiman yükle

MULTİMAN TÜM SÜRÜMLERİ İNDİR

4.82 ps3 cobra cfw çıktı tıkla indir

PS3 MultiMAN KURULUMU NASIL YAPILIR PS3 4.82 MultiMAN KURMA
PS3 Multiman Yükleme

1. Fat32 olarak formatlanmış USB Flash bellek yada Harici Hdd.
2. O zamanki Son MultiMAN sürüm

KURULUMA HAZIRLIK

1. Öncelikli olarak sitemizden MultiMAN'ın son sürümünü indiriyoruz.Burdan
2. İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkartıyoruz.
3. Daha sonra rar dosyası içinden çıkan Multiman.PKG dosyasını USB bellek yada harici diskimizin ana dizinine kopyalıyoruz.
Artık MultiMAN PS3 e yüklememiz için hazır hale getirdik.

PS3 MultiMAN KURULUMU 

1. Öncelikli olarak USB Bellek yada Harici Diskimizi PS3'e takıyoruz.
2. XMB'de GAME menüsü altından aşağıdaki resim gibi INSTALL PACKAGE FILES yazan yere ile tıklıyoruz.3. INSTALL PACKAGE FILES'a tıkladığımızda daha önce Flash disk yada harici disk içine attığımız MultiMAN.PKG uzantılı dosyamızı X tuşuna basarak kuruyoruz. Kurulum bittikten sonra O tuşuna basarak çıkıyoruz.
4. Daha sonra GAME menüsü altında aşağıdaki resim gibi bir ikon görünecektir.

MultiMAN Nasıl Kurulur

5.Tüm bu işlemler bittikten sonra PS3'ü birkez kapatıp açalım ve GAME altından MultiMAN ikonuna e basarak açalım. MultiMAN'ı ilk defa çalıştırdığımızda karşımıza aşağıdaki resim gibi 3 tane Kullanıcı Sözleşmesi gelir bunlara evet diyerek geçelim.
Şimdi Yapmanız gereken Harici diskimize GAMEZ veya GAMES isimli klasör yaratıp oyunlarımızı içine atıp multimanla oynamak.
Axact

Admin

Akom Playstation PS3 - PS4 Teknik Servis İletişim Hattı: +90 0545 735 28 97 [İstanbul-Fatih]

Post A Comment:

0 comments:

Yorumunuz alınmıştır. En kısa sürede size cevap verilecektir. Teşekkür ederiz. ypstrps3